Yeni projemiz olan Blue Sky Vilları Antalya merkeze 10 km uzaklıkta Döşemealtı ilçesi Düzler çamı mevkisin de ormana 100 mt uzaklıkta doğayla iç içe temiz ve kaliteli bir yaşam süreceginiz bir ortam sunmaktatır.

Blue Sky Vilları toplam 9 adet bagımsız villadan oluşmaktadır. ayrı yüzme havuzlu ,ayrı otoparklı ,ayrı bahçeleri ve ayrı girişleri olan villalarımız  yapı olarak  tribleks olarak brüt toplam 205 m2  5+1 +sauna +çamaşır odasın dan oluşmaktadır.

Dış özellikler : her villa için ayrı teras , villaya ait yüzme havuzu ,barbüküsü ,motorlu kepenk sistemli garjları ve peyzaj alanı, güvenlik kamera sistemi ,şifreli  bahçe kapısı  mevcuttur.

İç özellikler : salon ve mutfak zemin döşemeleri 60*120 granit,oda zeminleri laminat,oda tavanları spot aydınlatma ,tv ünütesi ve aydınlatması,fırın .ocak.davlunbaz,merkezi klima tesisatı,kombi ve petek tesisatları,hyglass mutfak dolapları,granit mutfak tezgahları,1. sınıf çelik kapı,gün ısı sistemi,bütün yatak odaları ebebeyn banyolu,hilton banyo mobilyası,vestiyer,ebebeyn yatak odalarında giyin me odası,sauna ,spor odası,ayrı çamaşır odası,asma led aydınlatmalı ahşap merdiven,motorlu panjur,lake oda kapıları

BAŞLANGIÇ TARİHİ :30.01.2021

BİTİŞ TARİHİ : 30.07.2021