Yeni projemiz olan blue sky villaları antalya merkeze 10 km uzaklıkta döşeme altı ilçesi düzlerçamı mah ormana 50 mt uzklıkta muhteşem dag manzarasına karşı doğayla içiçe temiz ve kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

Blue sky  villaları toplam 9 adet bagımsız villadan oluşmaktadır.her villaya ait yüzme havuzu ,ayrı otoparkı,ayrı bahçeleri ,ayrı kış bahçesi ve ayrı şifreli giriş kapılı olan villalarımız yapı olarak tribleks  bürüt 205 m2 4+1+ 4 banyo +sauna+çamaşır odasından oluşmakdadır.

Dış yapı özellikleri: hervilla için teras,yüzme havuzu,barbükü,motorlu kepenk sistemli garaj kapısı,güvenlik kamera sistemi ,şifreli bahçe giriş kapıları ve kış bahçesi kamelya mevcuttur.

İç yapı özellikleri : salon ve mutfak zemin kaplamaları 60*120 granit fayans,oda zeminleri 1. sınıf laminat parke,oda tavanları spot ve led  aydınlatma,tv ünitesi ve led aydınlatma , frın,ocak,davlunbaz, her oda için klima tesisatı,kombi ve petek alt yapısı,mebran mutfak dolapları,granit mutfak tezgahları,1.sınıf çelik kapı,gün ısı sistemi, bütün yatak ve çocuk odaları ebebeyn banyolu,hilton banyo dolapları,vestiyer giyinme odası,sauna ,spor odası,çamaşır odası,led aydınlatmalar,askı merdiven sistemi,motorlu panjur,lake oda kapıları.

Başlangıç tarihi: 01.04.2021

Bitiş tarihi:       30.11.2021